Jsem spokojená manželka, pyšná matka a psavec, chvílemi hodně líný a nepravidelný. Narodila jsem se před čtyřiceti lety v Pardubicích, ale před deseti lety jsem se přestěhovala na vesnici o pár kilometrů dál, kde můžu ráno v pyžamu otevřít francouzské okno v obýváku a vyjít na zahradu.
Píšu s většími či menšími přestávkami pětadvacet let – povídky, pokusy o básničky, blogové zápisky i nějaké úplně opravdové článkyv časopisech.Naplno jsem se do toho vrhla v roce 2010, kdy jsem narazila na skupinku stejně nadšených pisatelek a pořídila si s nimi povídkový web.
Psaní je pro mě relax a zábava. A pokud pak čtení toho, co napíšu, pobaví i někoho dalšího, je to další, úžasný bonus.
Na druhou stranu – pokud nemám pocit, že ta písmena, co ze sebe chrlím, mě baví a psaní si užívám, radši čekám. Protože nechci pustit do světa něco, na co bych nebyla pyšná.